Synergický

ONLINE MARKETING

Vytváříme strategie, staráme se o řešení kampaní v celém online prostředí, spravujeme sociální sítě. Díky agenturnímu full servisu dokážeme jednotlivé online kanály propojit v efektivní celek (včetně offline aktivit), který pracuje v synergii pro dosažení byznysových cílů.

Strategie.

Ke každé značce přistupujeme individuálně. Pomůžeme nastavit reálné byznysové cíle a připravíme strategii k jejich efektivnímu naplnění.

Online kampaně / výkonnostní marketing.

V online prostředí jsme jako ryba ve vodě. Na základě strategie realizujeme online kampaně, měříme, vyhodnocujeme, reflektujeme výsledky.

Správa sociálních sítí.

Každá značka je specifická stejně jako každá sociální síť. My tato specifika známe, a i proto dokážeme tvořit atraktivní obsah pro publikum a efektivní pro značku.

 
5.png

Kreativa.

Ať už jde o online nebo offline komunikaci, zaměřujeme se na co nejefektivnější a nejzajímavější řešení. Milujeme out of box řešení, ale dokážeme se držet i při zemi a připravit třeba nadčasové a zapamatovatelné corporate identity značky. ☺

Produkce.

Silné a stabilní zázemí agentury nám pomáhá dotahovat nápady do nejmenších detailů. Nafotit si materiály, vytisknout, vyrobit… Každý náš produkční je tak trochu MacGyver.

Tvorba webových stránek.

Na svém kontě máme nespočet webových stránek, aplikací i kampaňových microsite. Tedy ve zkratce – vytvořit funkční web na klíč je pro nás samozřejmost.

Influence

marketing.

Vybrat vhodného influencera, (který odpovídá naší strategii), domluvit s ním spolupráci (která nás nestáhne z kůže), pohlídat si výstupy (ano, i ty musí mít úroveň) a jeho výkon změřit (dvakrát měř, jednou řež). Bingo!

Community management.

Pracujeme v režimu 24/7, reagujeme ASAP, neživíme trolly, nemažeme hejtry… Víme, jak publikum probudit k aktivitě a jak s ním komunikovat v časech dobrých i zlých.

 
5.png

Máme zkušenosti

s online aktivitami pro
špičkové společnosti

různých kategorií.

KREATIVITA . ZKUŠENOST . SPOLEHLIVOST

Underline a. s.

Masarykovo nábřeží 1

Galerie Mánes
110 00 Praha 1

mmm.jpg

Marek Řídký

Supervisor.

Kontaktujte nás.

 

© 2021 Underline