top of page
online.png
influenc_4x.png
logo2x.png

Synergický

ONLINE MARKETING

Vytváříme strategie, staráme se o řešení kampaní v celém online prostředí, spravujeme sociální sítě. Díky agenturnímu full servisu dokážeme jednotlivé online kanály propojit v efektivní celek (včetně offline aktivit), který pracuje v synergii pro dosažení byznysových cílů.

Strategie.

1.png

Ke každé značce přistupujeme individuálně. Pomůžeme nastavit reálné byznysové cíle a připravíme strategii k jejich efektivnímu naplnění.

Online kampaně / výkonnostní marketing.

2.png

V online prostředí jsme jako ryba ve vodě. Na základě strategie realizujeme online kampaně, měříme, vyhodnocujeme, reflektujeme výsledky.

Správa sociálních sítí.

3.png

Každá značka je specifická stejně jako každá sociální síť. My tato specifika známe, a i proto dokážeme tvořit atraktivní obsah pro publikum a efektivní pro značku.

Kotva 1
5.png

Kreativa.

4.png

Ať už jde o online nebo offline komunikaci, zaměřujeme se na co nejefektivnější a nejzajímavější řešení. Milujeme out of box řešení, ale dokážeme se držet i při zemi a připravit třeba nadčasové a zapamatovatelné corporate identity značky. ☺

Produkce.

5.png

Silné a stabilní zázemí agentury nám pomáhá dotahovat nápady do nejmenších detailů. Nafotit si materiály, vytisknout, vyrobit… Každý náš produkční je tak trochu MacGyver.

Tvorba webových stránek.

Influence

marketing.

6.png
8.png

Na svém kontě máme nespočet webových stránek, aplikací i kampaňových microsite. Tedy ve zkratce – vytvořit funkční web na klíč je pro nás samozřejmost.

Vybrat vhodného influencera, (který odpovídá naší strategii), domluvit s ním spolupráci (která nás nestáhne z kůže), pohlídat si výstupy (ano, i ty musí mít úroveň) a jeho výkon změřit (dvakrát měř, jednou řež). Bingo!

Community management.

7.png

Pracujeme v režimu 24/7, reagujeme ASAP, neživíme trolly, nemažeme hejtry… Víme, jak publikum probudit k aktivitě a jak s ním komunikovat v časech dobrých i zlých.

kotva2
5.png
pana.png
CBRE.png
fis.png
dd.png
rb.png
oam.png
myslbek.png
cmss.png
mexx.png
rec.png
DV.png
drv.png

Máme zkušenosti

s online aktivitami pro
špičkové společnosti

různých kategorií.

KREATIVITA . ZKUŠENOST . SPOLEHLIVOST

Underline a. s.

Masarykovo nábřeží 1

Galerie Mánes
110 00 Praha 1

Kontaktujte nás.

Děkujeme za zprávu.

kontakt
bottom of page