Kreativita Získali jsme řadu kreativních ocenění a vždy se snažíme přinést nějaký “nápad navíc”. Věříme, že kreativní přístup je důležitou hodnotou, která když se promítne do komunikace značky, tak cílové skupiny získávají ke značce vyšší afinitu. Kreativní přístup se našim klientům vždy vyplácel.
Zkušenost Víme, co funguje a co nikoliv. Nechceme naše klienty provázet slepými cestami a těžíme z toho, že jsme pracovali pro dlouhou řadu významných značek a proto víme, jaký přístup je funkční. Dlouhodobě zaměřujeme je kategorie finančních služeb, retailu a utilit. V našem klientském portfoliu byly značky jako: Raiffesen Bank, Raiffeisen stavební spořitelna, GE Money Bank, ING, AEGON, Direct pojišťovna, ČMSS, Ahold, Penny, OBI, OMV, T-Mobile, ČEZ, E.ON, ČEPS a další…
Spolehlivost Spolehlivost je našimi klienty velmi oceňovaným atributem naší práce. Víme, že klienti se potřebují spolehnout na to, že práce agentury bude dodána včas a ve výborné kvalitě. Tomu podřizujeme interní procesy. Naše agentura je fakticky řízená našimi klienty a veškeré agenturní zázemí je nastavené pro maximální pružnost a spolehlivost servisu.

Víme, jak vzniká nápad, který prodává, resp. mění značku v LOVEBRAND. Nejlepší nápady uplatňujeme napříč komunikačními platformami. EFEKTIVNĚ A KREATIVNĚ.

To jsme my

Cca 20 stálých zaměstnanců
Zhruba 10-15 pravidelných spolupracovníků
K dispozici 24/7/365
Stratégové
Account manažeři
Kreativci
Grafici
DTP operátoři
Produkční
IT specialisté
Programátoři
HTML specialisté

Spolupráci s klienty zakládáme na kombinaci tří základních pilířů kreativitazkušenostspolehlivost.